5

Trenerzy

 

Maciej Ropiak

Trenerzy

MACIEJ ROPIAK-właściciel Fitness clubu OLIMPIA- od 19 lat pasjonat kulturystyki, oraz czynny zawodnik ( brąz Mistrzostw Europy juniorów w kulturystyce klasycznej, v-ce Mistrz Polski NAC, dwu krotnie 4-te miejsce na Mistrzostwach Polski IFBB w kat. Superciężkiej) mgr wychowania fizycznego, wykwalifikowany dietetyk z długoletnim doświadczeniem w odchudzaniu i prowadzeniu zawodników, kurs instruktora siłowego EFFCA, kurs z dietetyki i suplementacji „Kuba Mauricz” poziom I, II i III, kurs crossfit organizowany przez Reebok, kurs z treningu funkcjonalnego.

 

Sylwia Taczała

tacza

SYLWIA TACZAŁA-współwłaściciel Fitness Clubu OLIMPIA- od 7 lat pasjonatka kulturystyki, oraz czynna zawodniczka z licznymi osiągnięciami :

2015- finalistka Mistrzostw Europy w kat. Fitness Sylwetkowe do 158 cm

2015- Mistrzyni Polski w kat. Fitness Sylwetkowe do 158 cm

2015- III miejsce na Mistrzostwach Śląska w kat. Fitness Sylwetkowe OPEN

2014- finalistka Mistrzostw Europy w kat. Fitness Sylwetkowe do 158 cm

2014 – Mistrzyni Polski w kat. Fitness Sylwetkowe do 158 cm

2014- v-ce Mistrzyni na Mistrzostwach Śląska w kat. Fitness Sylwetkowe OPEN

2014- v-ce Mistrzyni w Debiutach Kulturystycznych w kat. Fitness Sylwetkowe OPEN

Kurs instruktora kulturystyki ” Głuchowski Academy”, Kurs dietetyki ” Głuchowski Academy” Kurs z dietetyki i suplementacji „Kuba Mauricz” poziom I, II i III

 

 

 

Kontakt

Olimpia Fitness Club
ul. Berlinga 2a
10-693 Olsztyn, Jaroty


602 - 641- 634

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
7:00 - 22:00

Sobota:
10:00 - 18:00

Niedziela:
12:00 - 16:00

Siłownia Olsztyn

Fitness Club „OLIMPIA” jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych, którzy chcąc zmienić swoje życie, gorączkowo wpisują w wyszukiwarkę hasła typu „Siłownia Olsztyn Jaroty” lub „Fittnes Club Olsztyn Jaroty”. OLIMPIA to 250m2 powierzchni z profesjonalnym sprzętem i trenerami, którzy pomogą spełnić marzenia o zdrowej i szczupłej sylwetce zarówno początkującym,jak i bardzie doświadczonym bywalcom siłowni.

Co nas wyróżnia?

OLIMPIA, jako jedyny Fitness club i siłownia na Jarotach, jak również w całym Olsztynie, posiada profesjonalny sprzęt z górnej półki, którego na próżno szukać w innych miejscówkach. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest ponadto ogromna przestrzeń, która pozwala na swobodne przeprowadzenie treningu, a także duża ilość dziennego światła, wpadająca do środka z okien po dwóch stronach sali. W takich warunkach ćwiczenia stają się czystą przyjemnością.

Galeria

  • 5aa
  • 005
wykonanie: jakubbulanda.pl